• Informace
  • Charakteristika školy
  • Úspěchy
  • Učební plány
  • Školní řád
  • SRPŠ
  • Školská rada
  • ŠVP
  • Stalo se
  • Fotogalerie a videa
  • Projekty
  • Dokumenty ke stažení
  • Facebook Zonerama YouTube RSS
  • Úspěchy

    ROK 2018 - 2019

    OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

    okresní kolo
    Kristýna Hovorková (sexta) - 2. místo v kategorii II. a postupuje do krajského kola
    Jana Staňková (sexta) - 3. místo v kategorii II. a postupuje do krajského kola
    Eliška Chrzová (kvarta) - 1. místo v kategorii I. a postupuje do krajského kola
    Michal Novák (kvarta) - 3. místo v kategorii I. a postupuje do krajského kola

    BEST IN ENGLISH

    GYMNÁZIUM, PRAHA 4, PÍSNICKÁ 760 - 9. místo z 314 škol v ČR a 38. místo z 922 středních škol světa
    Miroslav Holeček (oktáva) - 20. místo z 8437 studentů v ČR
    Anna Cihlářová (oktáva) - 24. místo z 8437 studentů v ČR

    STUDENTSKÁ AGORA - diskusní a argumentační soutěž

    finále
    Anna Cihlářová, Dominika Hájková, Rebeka Mazúchová, Veronika Vlková, Tomáš Mráz, Martin Polanka (všichni oktáva) a Lucie Sudová, Darek Žák, Marek Pěnkava, Jakub Štolpa (všichni 4.A) - 1. místo
    Darek Žák (4.A) byl vyhlášen jedním ze tří nejlepších diskutérů celého finále.

     

    Z PŘEDCHOZÍCH LET

    OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

    krajské kolo, školní rok 2015-2016
    Barbora Bromová (kvarta) - 1. místo v I. kategorii

    SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

    krajské kolo, školní rok 2017-2018
    Ondřej Peška (kvarta) - 6. místo v kategorii G II. B

    SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

    krajské kolo, školní rok 2012-2013
    Barbora Marešová (septima) - 3. místo v kategorii SŠ III. A

    KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

    krajské kolo, školní rok 2013-2014
    Aneta Schmidtová (septima) - 11. místo

    STŘEDOŠKOLSKÁ ODBORNÁ ČINNOST (SOČ)

    krajské kolo, školní rok 2015-2016
    Nora Klapalová (4.A) - 6. místo v oboru pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času

    LITERÁRNÍ A HISTORICKÁ SOUTĚŽ „DANIEL“

    Jana Leichterová (oktáva) - 3. místo v literární části - školní rok 2011-2012

    DEBATNÍ SOUTĚŽ „CESTOU DO PARLAMENTU“

    Tým složený ze studentů septimy obsadil v krajském kole ve školním roce 2011-20122. místo.
    Individuální ocenění si navíc odnesl Petr Mik (septima), který byl vyhlášen jedním z nejlepších debatérů dne.

    SOUTĚŽ „MENŠINY MEZI NÁMI“

    Studentky Michaela Slámová, Daniela Sárazová a Jana Leichterová (všechny sexta) obsadily 1. místo v kategorii „Fotografie“ v soutěži Menšiny mezi námi 2009 ve školním roce 2009-2010.

    ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

    celostátní kolo, školní rok 2017-2018
    Adam Urbánek (oktáva) - 9. místo v kategorii D

    krajské kolo, školní rok 2015-2016
    Adam Urbánek (sexta) - 2. místo v kategorii D

    celostátní kolo, školní rok 2013-2014
    Adam Urbánek (kvarta) - 10. místo v kategorii C

    MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

    krajské kolo, školní rok 2017-2018
    Vít Skalický (kvarta) - 5. místo v kategorii Z9

    krajské kolo, školní rok 2015-2016
    Stanislav Lukeš (septima) - 2. místo v kategorii P

    FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

    krajské kolo, školní rok 2011-2012
    Jan Dudák (3.A) - 4. místo v kategorii B

    celostátní kolo, školní rok 2006-2007
    Pavel Brožek (oktáva) byl mezi 10 vítězi.
    Za odměnu měl možnost jet do Íránu na fyzikální soustředění

    FYKOSí FYZIKLÁNÍ

    celostátní soutěž s mezinárodní účastí pořádaná MFF UK Praha
    Tomáš Kapal (4.A), Jan Špitálský (4.A), Jan Voldřích (oktáva), Ondřej Tichý (septima) a Jakub Dobrovolný (septima) - 20. místo v kategorii A ve školním roce 2013-2014
    Miroslav Holeček, Anna Cihlářová, Martin Hubal, Štěpán Štafl a Šimon Zvára (všichni septima) - 15. místo v kategorii B ve školním roce 2017-2018
    Zdeněk Horáček, Lukáš Zíb, Magdalena Goldmannová, Tomáš Brabenec a Martin Šorm (všichni sexta) - 8. - 9. místo v kategorii C ve školním roce 2013-2014

    CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

    krajské kolo, školní rok 2013-2014
    Jan Voldřích (oktáva) - 4. místo v kategorii A
    Tomáš Kapal (4.A) - 6. místo v kategorii A

    krajské kolo, školní rok 2012-2013
    Tomáš Kapal (3.A) - 1. místo v kategorii B
    Jan Voldřích (septima) - 3. místo v kategorii B

    krajské kolo, školní rok 2011-2012
    Lenka Šebestová (oktáva) - 3. místo v kategorii A

    BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

    krajské kolo, školní rok 2014-2015
    Anna Leichterová (oktáva) - 2. místo v kategorii A

    krajské kolo, školní rok 2013-2014
    Anna Leichterová (septima) - 5. místo v kategorii A

    krajské kolo, školní rok 2012-2013
    Anna Leichterová (sexta) - 3. místo v kategorii B

    krajské kolo, školní rok 2011-2012
    Kryštof Štafl (4.A) - 2. místo v kategorii A
    Anna Leichterová (kvinta) - 4. místo v kategorii B

    SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ SŠ - programovací jazyky mládež

    krajské kolo, školní rok 2017-2018
    Čeněk Drbal (oktáva) - 3. místo

    SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ SŠ - vyšší programovací jazyky

    krajské kolo, školní rok 2016-2017
    Čeněk Drbal (septima) - 3. místo
    Miroslav Holeček (sexta) - 5. místo

    krajské kolo, školní rok 2015-2016
    Čeněk Drbal (sexta) - 1. místo

    SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ SŠ - programování webu

    krajské kolo, školní rok 2017-2018
    Miroslav Holeček (septima) - 3. místo

    SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ SŠ - aplikovaný software - webové aplikace

    krajské kolo, školní rok 2015-2016
    Miroslav Holeček (kvinta) - 4. místo

    krajské kolo, školní rok 2014-2015
    Miroslav Holeček (kvarta) - 1. místo

    SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ SŠ - webové aplikace

    krajské kolo, školní rok 2011-2012
    Zdeněk Horáček (kvarta) - 4. místo

    SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ ZŠ - programovací jazyky žáci

    krajské kolo, školní rok 2017-2018
    Vít Skalický (kvarta) - 2. místo

    SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ ZŠ - pro vyšší programovací jazyky

    ústřední kolo, školní rok 2016-2017
    Vít Skalický (tercie) - 10. místo

    krajské kolo, školní rok 2016-2017
    Filip Hejsek (kvarta) - 2. místo
    Vít Skalický (tercie) - 3. místo