Přehled akcí za listopad 2023

Přehled akcí za listopad 2023

Termín Akce Třídy Učitelé Místnosti
2.11.
(Čt)
8:00-13:30 MASO - matematická soutěž
Malostranské náměstí
  Šk  
8:00-12:35 Prevence (Proxima Sociale o.p.s.) 2.A Kl č. 2
8:30-13:00 Fyzikální exkurze Prahou V7. (SKF), 3.A (SKF) Ko  
3.11.
(Pá)
  Botanická olympiáda
Stanice přírodovědců, Drtinova 199
     
6.11.
(Po)
  Futsal SŠ
TJ Astra Zahradní Město; Praha 10
   
9.11.
(Čt)
8:00-13:30 Future Port Youth
Mezinárodní hybridní akce, jejímž cílem je inspirovat a propojit studenty všech oborů v rámci žhavých témat budoucnosti.
  Nu  
11:50-16:05 Týden AV ČR - Ústav organické chemie a biochemie AV ČR
Návštěva pracoviště Praha 6.
  Ha, Kv  
14:30 Pedagogická rada
- za 1. čtvrtletí školního roku 2023-2024
    č.12
17:00 Třídní schůzky      
13.11.
(Po)
10:00-14:00 Fyzikální exkurze Prahou V8. (SMF), 4.A (SMF) Ko  
11:50-16:50 Plavecké prověrky
AXA, Na Poříčí
V1., 1.A Chl, Kv, Mč, Vo  
19:30 Mark St. Germain: Relativita
Divadelní představení (Divadlo v Řeznické).
V7. (SKF), V8. (SMF), 3.A (SKF), 4.A (SMF) Ko  
14.11.
(Út)
8:00- 8:45 Pilotáž CERMAT - DT AJ - čtení 1.A Pr č.12
8:55- 9:40 Pilotáž CERMAT - DT AJ - poslech 1.A Nu č.12
15.11.
(St)
10:00-14:25 Pokusy z fyziky pro SŠ
Pokusy z akustiky na MFF UK Praha v Troji.
V7., 3.A Hl, Ra  
11:50-16:50 Plavecké prověrky
AXA, Na Poříčí
V1., 1.A Chl, Ka, Kv, Mč  
16.11.
(Čt)
8:00-13:30 Zasedání zastupitelstva hl. m. Prahy
Mariánské náměstí 2
V7. (SpS), 3.A (SpS)  
8:00- 9:40 Pilotáž CERMAT - DT ČJL V1. Hr, Kv č. 3
8:55-10:45 Best in English - soutěž   Hz č.16
10:00-13:30 Exkurze - Bílkova vila V6. (VýO) Da  
10:55-16:05 Exkurze - Bílkova vila 2.A Da  
20.11.
(Po)
8:00-14:25 Pražský globus
celopražské kolo
  Sr  
21.11.
(Út)
8:00-14:25 Pražský globus
celopražské kolo
  Sr  
  MatFyz - den otevřených dveří MFF UK Praha V7. (PIKT) Kh  
22.11.
(St)
8:00-14:25 Pražský globus
celopražské kolo
  Sr  
  SCHOLA PRAGENSIS
Výstava s nabídkou pražských středních škol v Kongresovém centru Praha.
  Da  
  POPRASK florbal
Starší žákyně Prahy 12; DDM Modřany
  Chl  
23.11.
(Čt)
8:00-18:00 SCHOLA PRAGENSIS
Výstava s nabídkou pražských středních škol v Kongresovém centru Praha.
  Da, Ne  
24.11.
(Pá)
8:00-18:00 SCHOLA PRAGENSIS
Výstava s nabídkou pražských středních škol v Kongresovém centru Praha.
  Hr, Št  
  POPRASK florbal
Mladší žákyně Prahy 12; DDM Modřany
  Chl  
  Televize a její role dnes a zítra
Vzdělávací program; Metropolitní univerzita Praha.
V7. (SpS), 3.A (SpS)  
25.11.
(So)
8:00-16:00 SCHOLA PRAGENSIS
Výstava s nabídkou pražských středních škol v Kongresovém centru Praha.
  Kv, Kl, Da  
27.11.
(Po)
  Přerušení provozu školy - STÁVKA      
28.11.
(Út)
  POPRASK - florbal
mladší a starší žáci Prahy 12; SK Hamr Braník
   
29.11.
(St)
8:00-11:40 Olympiáda z AJ   Ce, Hz, Hu, Nu, Po, Sv č. 2, č. 3, č. 4, Stud
  Adventní Vídeň 2023 V5. a výběr žáků Se, Št  
30.11.
(Čt)
8:00- 9:40 Olympiáda z ČJ   Ce, Pr č. 4
  Adventní Vídeň 2023 V5. a výběr žáků Se, Št