Přehled akcí za leden 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
8.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

1.A

Bě (1.A), Sč (1.A)

 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

 

Hm, Chl, Vl

 

 
9.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

1.A

Bě (1.A), Sč (1.A)

 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

 

Hm, Chl, Vl

 

 
10.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

1.A

Bě (1.A), Sč (1.A)

 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

 

Hm, Chl, Vl

 

 
11.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

1.A

Bě (1.A), Sč (1.A)

 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

 

Hm, Chl, Vl

 

 
12.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

1.A

Bě (1.A), Sč (1.A)

 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

 

Hm, Chl, Vl

 

 
13.1.
(So)
 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

1.A

Bě (1.A), Sč (1.A)

 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

 

Hm, Chl, Vl

 

 
14.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

1.A

Bě (1.A), Sč (1.A)

 

 

Lyžařský kurz KVINTA (V5.)+1.A
Východní Tyrolsko, Lavanterhof - okolí města Lienz.

 

Hm, Chl, Vl

 

 
16.1.
(Út)
 

8:00- 8:45

Soutěž v anglickém jazyce - TEST
školní kolo.

 

Hz, Mí, Po

č. 2, č. 3, č. 4

8:00-12:30

Elektrostatika v Interaktivní fyzikální laboratoři
Laboratorní cvičení na MFF UK Praha - Troja.

 

Ko

 

8:00-12:30

Elektrostatika v Interaktivní fyzikální laboratoři
Laboratorní cvičení na MFF UK Praha - Troja.

V7.(SKF)

Ko (V7.(SKF))

 

8:55- 9:40

Soutěž v anglickém jazyce
školní kolo.

 

Ce, Hz, Hu, Mí, Po

 

10:00-11:40

Soutěž v anglickém jazyce - ústní část
školní kolo.

 

Ce, Hz, Hu, Mí, Po

č. 2, č. 3

 
17.1.
(St)
 

8:00-10:45

Pokusy z fyziky pro SŠ
Pokusy z elektřiny a magnetismu na MFF UK Praha v Troji.

V7., 3.A

Hl (V7.), Ko (3.A)

 

15:30-17:30

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Umístění vyučujících dle rozpisu.

 

 

 

 
18.1.
(Čt)
 

10:00-13:20

Pokusy z fyziky pro SŠ
Pokusy z optiky na MFF UK Praha v Troji.

V7.(SKF), 4.A

Ko (V7.(SKF))

 

 
21.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz SEKUNDA (V2.)
Špindlerův Mlýn, penzion Labská, lyžařská střediska Mísečky, Medvědín a Svatý Petr.

V2.

Bě (V2.), Hm (V2.), Vl (V2.)

 

 
22.1.
(Po)
 

19:30

Peter Parnell: QED (Kvantová elektrodynamika)
Divadelní představení v Činoherním klubu v Praze 1.

V7.(SKF), 4.A(SKF)

Ko (4.A(SKF))

 

 

Lyžařský kurz SEKUNDA (V2.)
Špindlerův Mlýn, penzion Labská, lyžařská střediska Mísečky, Medvědín a Svatý Petr.

V2.

Bě (V2.), Hm (V2.), Vl (V2.)

 

 
23.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz SEKUNDA (V2.)
Špindlerův Mlýn, penzion Labská, lyžařská střediska Mísečky, Medvědín a Svatý Petr.

V2.

Bě (V2.), Hm (V2.), Vl (V2.)

 

 
24.1.
(St)
 

8:00-13:20

Koncert České filharmonie: Mozartovo Rekviem
Výchovný koncert v Rudolfinu.

1.A

No (1.A)

 

8:00-13:20

Koncert České filharmonie: Mozartovo Rekviem
Výchovný koncert v Rudolfinu.

 

No

 

16:00

UZAVŘENÍ KLASIFIKACE
Vyučující zapíší známky do Bakalářů nejpozději do 16:00 hod!!!

 

 

 

 

Lyžařský kurz SEKUNDA (V2.)
Špindlerův Mlýn, penzion Labská, lyžařská střediska Mísečky, Medvědín a Svatý Petr.

V2.

Bě (V2.), Hm (V2.), Vl (V2.)

 

 
25.1.
(Čt)
 

14:15

PEDAGOGICKÁ RADA
Pololetní klasifikační porada.

 

 

č.12

 

Lyžařský kurz SEKUNDA (V2.)
Špindlerův Mlýn, penzion Labská, lyžařská střediska Mísečky, Medvědín a Svatý Petr.

V2.

Bě (V2.), Hm (V2.), Vl (V2.)

 

 
26.1.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Konverzační soutěž v NJ
Školní kolo.

 

Aš, Se, Št

č. 2

 

Lyžařský kurz SEKUNDA (V2.)
Špindlerův Mlýn, penzion Labská, lyžařská střediska Mísečky, Medvědín a Svatý Petr.

V2.

Bě (V2.), Hm (V2.), Vl (V2.)

 

 
29.1.
(Po)
 

8:00-11:40

Olympiáda v ČJ
Obvodní kolo v DDM Jižní Město, Chodov.

 

Ne

 

 
30.1.
(Út)
 

8:00-14:45

Jeden den s informatikou a matematikou
Exkurze na MFF UK Praha, Malostranské náměstí, Praha 1.

 

 

8:00-13:20

POPRASK - florbal SŠ
Pohár pražských škol - florbal chlapci SŠ. Stadion mládeže Na Kotlářce Praha.

 

 

 
31.1.
(St)
 

 

Předání vysvědčení
za 1. pololetí školního roku 2017 - 2018.

 

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři