Přehled akcí za září 2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
4.9.
(Po)
 

8:00

Zahájení školního roku 2017 - 2018
Vzhledem ke krátké době přítomnosti ve škole a na základě informací z minulých let mají všichni žáci 4. 9. 2017 odhlášené obědy!!!

 

 

 

 
5.9.
(Út)
 

10:55-14:45

Plavecké prověrky
Bazén AXA.

V1., 1.A

Bá (V1.), Ex (1.A), Hm (V1.), Chl (V1.), Sč (1.A), Vý (1.A)

 

 
6.9.
(St)
 

7:30

Exkurze do Podzvičinska v Podkrkonoší

V5.

Aš (V5.), Ra (V5.)

 

10:55-14:45

Plavecké prověrky
Bazén AXA.

V1., 1.A

Bá (V1.), Ex (1.A), Chl (V1.), Sč (1.A), So (V1.), Vý (1.A)

 

 
7.9.
(Čt)
 

8:00-13:00

Exkurze na keltské oppidum Závist nad Zbraslaví
Akce v rámci adaptačního týdne.

1.A

Ce (1.A), Vý (1.A)

 

8:00-14:00

Exkurze do Prokopského údolí
Akce v rámci adaptačního týdne.

V1.

Bá (V1.), Po (V1.)

 

 

Exkurze do Podzvičinska v Podkrkonoší

V5.

Aš (V5.), Ra (V5.)

 

 
8.9.
(Pá)
 

8:00-13:20

Exkurze do Divoké Šárky
Akce v rámci adaptačního týdne.

1.A

Ce (1.A), Vý (1.A)

 

8:00-13:20

Exkurze na keltské oppidum Závist nad Zbraslaví
Akce v rámci adaptačního týdne.

V1.

Bá (V1.), Po (V1.)

 

do 17:45

Exkurze do Podzvičinska v Podkrkonoší

V5.

Aš (V5.), Ra (V5.)

 

 
11.9.
(Po)
 

9:40-10:00

Burza učebnic

 

č.19

19:00

Filmové představení „Dunkerk“
Cinema City Anděl

V7.(SD), 3.A(SD)

Hr (3.A(SD))

 

 
12.9.
(Út)
 

8:00

Fotografování tříd a pedagogického sboru
dle rozpisu

 

 

 

 
13.9.
(St)
 

13:15-16:00

Společná a profilová část MZ - ústní - podzimní termín
Viz bližší rozpis.

 

 

č.10

 
15.9.
(Pá)
 

14:00

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ex, Hr, Ne

 

 
16.9.
(So)
 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

V7.

Hr (V7.)

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

V6.

No (V6.)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ex

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Vl

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ko, Št

 

 
17.9.
(Ne)
 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

V7.

Hr (V7.)

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

V6.

No (V6.)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ex

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Vl

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ko, Št

 

 
18.9.
(Po)
 

14:00

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

4.A

Di (4.A)

 

14:00

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Da

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Vl

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ko, Št

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ex

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

V6.

No (V6.)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

V7.

Hr (V7.)

 

 
19.9.
(Út)
 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

V7.

Hr (V7.)

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

V6.

No (V6.)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ex

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Vl

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ko, Št

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Da

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

4.A

Di (4.A)

 

 
20.9.
(St)
 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

V7.

Hr (V7.)

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

V6.

No (V6.)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ex

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Vl

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ko, Št

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Da

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

4.A

Di (4.A)

 

 
21.9.
(Čt)
 

8:00-13:20

Fotografická procházka Prahou
Akce v rámci výuky předmětu Využití digit. technologií (DiT).

V3.

Bě (V3.), Hm (V3.)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Vl

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ko, Št

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Da

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

4.A

Di (4.A)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ex

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

V6.

No (V6.)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

V7.

Hr (V7.)

 

 
22.9.
(Pá)
 

8:00-13:20

POPRASK - přespolní běh
Pohár pražských škol - přespolní běh. Lesopark Kamýk, ZŠ ANGEL, Praha 4.

 

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Vl

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ko, Št

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Da

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

4.A

Di (4.A)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ex

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

V6.

No (V6.)

 

 

Itálie - Neapolský záliv - Řím 2017
Účastní se výběr žáků.

V7.

Hr (V7.)

 

 
23.9.
(So)
 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

V6.

No (V6.)

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ko, Št

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Da

 

 

Itálie - Toskánsko 2017
Účastní se výběr žáků.

4.A

Di (4.A)

 

 
24.9.
(Ne)
 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

V6.

No (V6.)

 

 

Benelux 2017
Účastní se výběr žáků.

 

Ko, Št

 

 
26.9.
(Út)
 

8:00-15:30

Exkurze do ZOO Praha

3.A

Di (3.A)

 

 
27.9.
(St)
 

8:00-15:30

Geologicko-mineralogická exkurze do Příbrami

V5., V6.

Di (V6.), So (V5.), Sr (V6.)

 

Zpracováno v systému Bakaláři