• Informace
  • Charakteristika školy
  • Úspěchy
  • Učební plány
  • Školní řád
  • SRPŠ
  • Školská rada
  • ŠVP
  • Stalo se
  • Fotogalerie a videa
  • Projekty
  • Dokumenty ke stažení
  • Facebook Zonerama YouTube RSS
  • Úspěchy

    ROK 2016 - 2017

    PRAŽSKÝ GLÓBUS

    školní kolo
    Ondřej Pavlas (sekunda) - postupuje do finále
    Jana Staňková (kvarta) - postupuje do finále
    Veronika Vlková (sexta) - postupuje do finále
    Lukáš Dostál, Jan Polter a Adam Urbánek (septima) - postupují do finále

    ROK 2015 - 2016

    OLYMPIÁDA ČESKÉHO JAZYKA

    krajské kolo
    Barbora Bromová (kvarta) - 1. místo v I. kategorii - postupuje do ústředního kola

    okresní kolo
    Barbora Bromová (kvarta) - 2. místo v I. kategorii - postupuje do krajského kola
    Lucie Kopecká (kvarta) - 3. místo v I. kategorii - postupuje do krajského kola
    Barbora Vélová (sexta) - 1. místo ve II. kategorii - postupuje do krajského kola

    ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

    krajské kolo
    Adam Urbánek (sexta) - 2. místo v kategorii D - postupuje do celostátního kola

    okresní kolo
    Ondřej Pavlas (prima) - 1. místo v kategorii A - postupuje do krajského kola
    Vít Skalický (sekunda) - 1. místo v kategorii B - postupuje do krajského kola
    Nela Otáhalová (kvarta) - 6. místo v kategorii C
    Adam Urbánek (sexta) - 2. místo v kategorii D - postupuje do krajského kola
    Lukáš Dostál (sexta) - 3. místo v kategorii D - postupuje do krajského kola

    FYKOSí FYZIKLÁNÍ

    celostátní soutěž s mezinárodní účastí pořádaná MFF UK Praha
    Lukáš Zíb, Magdalena Goldmannová, Zdeněk Horáček, Tomáš Brabenec a Martin Šorm (všichni oktáva) - 29. místo v kategorii A
    Anna Zhigaykova, Simona Vránová, Jan Kušev a Petr Hána (všichni septima) a Jiří Orság (3.A) - 44. místo v kategorii B

    KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

    školní kolo
    Helena Böhmová (septima) - postupuje do obvodního kola

    KONVERZACE V ANGLICKÉM JAZYCE

    školní kolo
    Ondřej Peška (sekunda) - kategorie I. - postupuje do obvodního kola
    Barbora Bromová (kvarta) - kategorie II. - postupuje do obvodního kola
    Daniela Bifarale (sexta) - kategorie III. - postupuje do obvodního kola

    ROK 2014 - 2015

    BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

    krajské kolo
    Anna Leichterová (oktáva) - 2. místo v kategorii A - postupuje do Ústředního kola

    OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA

    obvodní kolo
    Barbora Bromová (tercie) - 1. místo - postupuje do krajského kola
    Veronika Vorlová (kvarta) - 2. místo - postupuje do krajského kola

    ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

    okresní kolo
    Matěj Löwinger (prima) - 7. místo v kategorii A
    Aneta Kubištová (sekunda) - 4. místo v kategorii B
    Václav Borůvka (kvarta) - 4. místo v kategorii C
    Lukáš Dostál (kvinta) - 3. místo v kategorii D

    FYKOSí FYZIKLÁNÍ

    celostátní soutěž s mezinárodní účastí pořádaná MFF UK Praha
    Lukáš Zíb, Magdalena Goldmannová, Zdeněk Horáček, Tomáš Brabenec a Martin Šorm (všichni septima) - 25. místo v kategorii B
    Ondřej Tichý, Jakub Dobrovolný, Jan Ludvík, Tomáš Kouřimský (všichni oktáva) a Zoltán Paluch (4.A) - 22. místo v kategorii A

    KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

    školní kolo
    Helena Böhmová (sexta) - postupuje do obvodního kola
    Thanh Huyen Nguyen (2.A) - postupuje do obvodního kola

    KONVERZACE V ANGLICKÉM JAZYCE

    školní kolo
    Tereza Jedličková (sekunda) - kategorie I. - postupuje do obvodního kola
    Barbora Bromová (tercie) - kategorie II. - postupuje do obvodního kola
    Barbora Vélová (kvinta) - kategorie III. - postupuje do obvodního kola

    PRAŽSKÝ GLÓBUS

    školní kolo
    Kristýna Hovorková (sekunda) - kategorie A - postoupila do finále
    Aneta Kubištová (sekunda) - kategorie A - postoupila do finále

    Anna Sobotková (kvarta) - kategorie B - postoupila do finále

    Tomáš Hlaváček (oktáva) - kategorie C - postoupil do finále
    František Novotný (oktáva) - kategorie C - postoupil do finále
    Adam Urbánek (kvinta) - kategorie C - postoupil do finále

    ROK 2013 - 2014

    ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

    celostátní kolo
    Adam Urbánek (kvarta) - 10. místo v kategorii C

    krajské kolo
    Adam Urbánek (kvarta) - 5. místo v kategorii C - postupuje do ústředního kola
    Aneta Kubištová (prima) - 5. místo v kategorii A - úspěšný řešitel
    Jan Pulec (oktáva) - 6. místo v kategorii D - úspěšný řešitel
    Barbora Bromová (sekunda) - 10. místo v kategorii B - úspěšný řešitel

    obvodní kolo
    Aneta Kubištová (prima) - 2. místo v kategorii A - postupuje do krajského kola
    Barbora Bromová (sekunda) - 1. místo v kategorii B - postupuje do krajského kola
    Adam Urbánek (kvarta) - 1. místo v kategorii C - postupuje do krajského kola
    Jan Pulec (oktáva) - 2. místo v kategorii D - postupuje do krajského kola
    František Novotný (septima) - 5. místo v kategorii D

    FYKOSí FYZIKLÁNÍ

    celostátní soutěž s mezinárodní účastí pořádaná MFF UK Praha
    Zdeněk Horáček, Lukáš Zíb, Magdalena Goldmannová, Tomáš Brabenec a Martin Šorm (všichni sexta) - 8. - 9. místo v kategorii C
    Tomáš Kapal (4.A), Jan Špitálský (4.A), Jan Voldřích (oktáva), Ondřej Tichý (septima) a Jakub Dobrovolný (septima) - 20. místo v kategorii A

    CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

    krajské kolo
    Jan Voldřích (oktáva) - 4. místo v kategorii A - úspěšný řešitel
    Tomáš Kapal (4.A) - 6. místo v kategorii A - úspěšný řešitel
    Tomáš Kouřimský (septima) - 16. místo v kategorii B
    Tereza Bohumská (tercie) - 24. místo v kategorii D - úspěšný řešitel

    obvodní kolo
    Tereza Bohumská (tercie) - 3. místo v kategorii D - postupuje do krajského kola
    Anna Cihlářová (tercie) - 6. místo v kategorii D

    školní kolo
    Tomáš Kapal (4.A) - 1. místo v kategorii A - postupuje do krajského kola
    Jan Voldřích (oktáva) - 2. místo v kategorii A - postupuje do krajského kola
    Tomáš Kouřimský (septima) - 1. místo v kategorii B - postupuje do krajského kola
    Magdalena Goldmannová (sexta) - 1. místo v kategorii C
    Tereza Bohumská (tercie) - 1. místo v kategorii D - postupuje do obvodního kola
    Anna Cihlářová (tercie) - 2. místo v kategorii D - postupuje do obvodního kola

    BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

    krajské kolo
    Anna Leichterová (septima) - 5. místo v kategorii A
    Magdalena Goldmannová (sexta) - 17. místo v kategorii B
    Tadeáš Bílek (oktáva) - 21. místo v kategorii A

    obvodní kolo
    Anna Cihlářová (tercie) - 1. místo v kategorii C - postupuje do krajského kola
    Alexandra Goldmannová (tercie) - 6. místo v kategorii C
    Nela Otáhalová (sekunda) - 13. místo v kategorii D
    Lucie Smolíková (sekunda) - pro nemoc se neúčastnila

    školní kolo
    Anna Leichterová (septima) - 1. místo v kategorii A - postupuje do krajského kola
    Tadeáš Bílek (oktáva) - 2. místo v kategorii A - postupuje do krajského kola
    Magdalena Goldmannová (sexta) - 1. místo v kategorii B - postupuje do krajského kola
    Anna Cihlářová (tercie) - 1. místo v kategorii C - postupuje do obvodního kola
    Alexandra Goldmannová (tercie) - 2. místo v kategorii C - postupuje do obvodního kola
    Lucie Smolíková (sekunda) - 1. místo v kategorii D - postupuje do obvodního kola
    Nela Otáhalová (sekunda) - 2. místo v kategorii D - postupuje do obvodního kola

    KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

    krajské kolo
    Aneta Schmidtová (septima) - 11. místo

    obvodní kolo
    Aneta Schmidtová (septima) - 1. - 2. místo - postupuje do krajského kola
    Helena Böhmová (kvinta) - 5. místo

    školní kolo
    Helena Böhmová (kvinta) - postupuje do obvodního kola
    Aneta Schmidtová (septima) - postupuje do obvodního kola

    KONVERZACE V ANGLICKÉM JAZYCE

    obvodní kolo
    František Novotný (septima) - 4. místo v kategorii II.
    Michal Kovačič (kvarta) - 5. místo v kategorii II.
    Lucie Smolíková (sekunda) - 10. místo v kategorii I.

    školní kolo
    Lucie Smolíková (sekunda) - kategorie I. - postupuje do obvodního kola
    Michal Kovačič (kvarta) - kategorie II. - postupuje do obvodního kola
    František Novotný (septima) - kategorie III. - postupuje do obvodního kola

     

    ROK 2012 - 2013

    FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

    domácí kolo
    kategorie A
    Jan Dudák (4.A) - 61 bodů ze 70 možných - postupuje do krajského kola
    Karolína Mancová (oktáva) - 51 bodů ze 60 možných - postupuje do krajského kola

    OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

    školní kolo
    I kategorie
    1. Jirečková (kvarta) - 31 bodů - postupuje do obvodního kola
    2. Špačková (kvarta) - 25 bodů - postupuje do obvodního kola
    3. Vélová (tercie) - 23 bodů

    II kategorie
    1. Švigová (kvinta)- 26 bodů - postupuje do obvodního kola
    2. Marešová B.(septima)- 25 bodů - postupuje do obvodního kola
    3. Sopoušková (sexta) - 23 bodů

     

    ROK 2011 - 2012

    LITERÁRNÍ A HISTORICKÁ SOUTĚŽ „DANIEL“

    Jana Leichterová (oktáva) - 3. místo v literární části
    Výsledky literární části soutěže naleznete zde

    FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

    Jan Dudák (3.A) - 4. místo v krajském kole kategorie B
    Výsledky krajského kola FO kategorie B zde

    BIOLOGICKÁ A CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

    Kryštof Štafl (4.A) - 2. místo v krajském kole BiO
    Lenka Šebestová (oktáva) - 3. místo v krajském kole ChO
    Výsledky BiO a ChO - školní a krajská kola ve všech kategoriích naleznete zde

    SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ

    Zdeněk Horáček (kvarta) - 4. místo v krajském kole - kategorie Aplikační software - tvorba webu
    Výsledky naleznete zde

    DEBATNÍ SOUTĚŽ „CESTOU DO PARLAMENTU“

    Tým složený ze studentů septimy obsadil v krajském kole 2. místo.
    Individuální ocenění si navíc odnesl Petr Mik (septima), který byl vyhlášen jedním z nejlepších debatérů dne.
    Více na stránkách předmětu Společenské vědy

     

    ROK 2009 - 2010

    SOUTĚŽ „MENŠINY MEZI NÁMI“

    Studentky Michaela Slámová, Daniela Sárazová a Jana Leichterová (všechny sexta) obsadily 1. místo v kategorii „Fotografie“ v soutěži Menšiny mezi námi 2009. Ukázky fotografií jsou  ZDE  (zdroj: www.romea.cz).

     

    ROK 2007 - 2008

    SOUTĚŽ V APLIKAČNÍM SOFTWARE

    Václav Bartoška (prima)1. místo v obvodním kole - kategorie textové editory
    Veronika Spálenská (sekunda)2. místo v obvodním kole - kat. grafické editory
    Tomáš Kouřimský (prima)3. místo v obvodním kole - kategorie prezentace
    Výsledky naleznete zde

     

    ROK 2006 - 2007

    MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

    Jan Pulec (prima)1. místo v obvodním kole - kategorie Z6

    FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

    Pavel Brožek (oktáva) byl mezi 10 vítězi celorepublikového kola FO.
    Za odměnu měl možnost jet do Íránu na fyzikální soustředění

    Vojtěch Pulec ()8. místo v krajském kole.

    Vojtěch Pulec (kvarta) a Jan Záhlava (kvarta) se dělili o 1. – 2. místo v obvodním kole.

    SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

    David Horn (sekunda)6. místo v obvodním kole kategorie I B
    Dang Hoang Minh Thanh (kvarta)2. místo v obvodním kole kategorie II B
    Tomáš Kadlec (septima)3. místo v obvodním kole kategorie III

     

    ROK 2005 - 2006

    MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

    Jan Chvojka (tercie)1.– 6. místo v obvodním kole kategorie Z8
    Martin Hrbek (tercie)7. místo v obvodním kole kategorie Z8